Posts Tagged ‘Gry dla chłopców’

Wielki skok ciężarówką

środa, Czerwiec 23rd, 2010

Oto dość nietypowa gra samochodowa, w której naszym zadaniem jest osiągnięcie jak największej prędkości na rozbiegu i w momencie wybicia, następnie liczy się długi lot. Należy trafić ze startem na zielone światło, by osiągnąć jak najlepszy start, który znacznie zwiększy prędkość na wyskoku. Im dłuższy skok, tym większa ilość punktów za zniszczenia dokonane podczas upadków. Zatem – gaz do dechy – i powodzenia.

Wyścig z czasem

Uliczny biznes

sobota, Czerwiec 12th, 2010

W tej świetnej, samochodowej grze zostajemy zatrudnieni jako kierowca na zlecenie. Do wykonania otrzymywać będziemy misje i zlecenia, za które można zarobić na prawdę dobrą kasę. W naszym garażu mamy do dyspozycji współpracowników: mechanika, zajmującego się wprowadzaniem ulepszeń do naszych samochodów; menedżerkę, która zajmuje się zatrudnianiem specjalistów do zadań nie typowych oraz kierownika całego naszego zespołu, który przydziela misje i zadania. Na ulicach w czasie misji jesteśmy już tylko my i nasz samochód i oczywiście zadanie do wykonania.

Wyścig z czasem

Małpie wyścigi

sobota, Czerwiec 12th, 2010

W tej grze wyścigowej kierowcami są małpki. Ścigają się oni na kilku ciekawych torach, umiejscowionych na przykład: w dżungli, na plaży, w ZOO czy w smoczym zamku. Po wygraniu tych etapów następuje odkrycie nowych specjalnych poziomów, w których można zdobywać kolejne doświadczenie. Specyficzną sprawą w tej małpiej gierce jest to, że samochody podskakują.

Wyścig z czasem

Gra Transporter 2

czwartek, Czerwiec 10th, 2010

Wszyscy Ci, którzy oglądali film Transporter 2 z przyjemnością zagrają w tą grę online opartą na hollywoodzkim hicie. Jedź jak najszybciej potrafisz i omijaj wszystkie przeszkody na drodze, tak aby dotrzeć do celu.

Wyścig z czasem

Wyścigi w terenie

czwartek, Czerwiec 10th, 2010

Wyścigi w warunkach terenowych to okazja, żeby sprawdzić swoje umiejętności w prowadzeniu szybkich samochodów w trudnych warunkach. Ostre wiraże, słaba przyczepność i trawiaste pobocze, które wynosi na bandy, to tylko niektóre powody, dla których wyścig w terenie jest jednym z najtrudniejszych. Sprawdźcie się w tych wyścigach, w których tylko najlepsi mogą wygrać.

Wyścig z czasem

Szaleńcza jazda Hammerem

czwartek, Czerwiec 10th, 2010

Tym razem szalona trasa tylko dla najodważniejszych kierowców. Górzysty teren, pełen podjazdów, stromych zjazdów, wzgórz i dolin, to trasa wymagająca wielkiego spokoju i wyczucia. Tylko najlepsi kierowcy zdołają pokonać tę trasę i zameldują się na mecie, a ich Hammer w jednym kawałku stanie na parkingu. Trasę trzeba pokonać w jak najkrótszym czasie. Po drodze zbierajcie stopery, które dodadzą wam czasu.

Wyścig z czasem

Wielkie korki

czwartek, Czerwiec 10th, 2010

Nikt nie lubi marnować czau i stać w ulicznych korkach. Tym bardzie, że dziś są Święta Wielkiejnocy i każdemu spieszy się do domu. A żeby wydostać się z takich tarapatów, trzeba być świetnym kierowcą i wykazać się wielką brawurą i precyzją. Spróbuj czy Ty potrafisz zmieścić się między samochodami stojącymi w korku. Zbieraj po drodze pisanki, które dadzą Ci dodatkowe punkty, ale też pamiętaj, że każda nawet najmniejsza stłuczka skończy Twoją przygodę.

Wyścig z czasem

Kierowanie Tirem

czwartek, Czerwiec 10th, 2010

W tej samochodowej grze wcielamy się w rolę kierowcy tira dostawczego, który w określonym czasie musi dostarczyć towar w wyznaczone miejsce. Dodatkowo trzeba pamiętać, że po drodze czekać na nas mogą wyjątkowe sytuacje oraz to, że osoby zlecające nam transport jakiegoś towaru nie zawsze pracują legalnie.

Tir

Jazda taksówką

czwartek, Czerwiec 10th, 2010

Bycie taksówkarzem w dużym mieście, szczególnie w godzinach szczytu, nie jest prostą sprawą. Wyłapuj na ulicy klientów chętnych na podwózkę i jak najszybciej dowoź ich na wyznaczone przez nich miejsca. Zostaniesz oczywiście za to wynagrodzony. Uważaj jednak na ulicach, żeby nie trafić na czyhającą za rogiem policję.

Wyścig z czasem

Parkowanie samochodu

czwartek, Maj 20th, 2010

Parkowanie samochodu nie jest łatwe ani w rzeczywistości, ani w grze samochodowej. Bądź szybszy i nie daj sobie zająć miejsca, a przy tym uważaj na innych uczestników ruchu drogowego, bo każda nawet najmniejsza stłuczka cofnie Cię do początku. N szczęscie nie będziesz musiał płacić za szkody.

Wyścig z czasem